POKOJE

 

POKÓJ 2-OSOBOWY
(łazienka, przedpokój) 

Powierzchnia: 18 m2. Wyposażenie: łóżka, 2 krzesła, stolik, TV, szafa ubraniowa, szafki nocne, szafka na buty, szafka, bagażnik hotelowy. WiFi.

     
 

 

POKÓJ 2-OSOBOWY Z DOSTAWKĄ / poddasze
(łazienka, przedpokój)

Powierzchnia 23 m2. Wyposażenie:  łóżka, 2 krzesła, fotel rozkładany, stolik, TV, łóżko, szafki nocne, szafa ubraniowa, szafka na buty, szafka, bagażnik hotelowy. WiFi.

   
     
 

POKÓJ 3-OSOBOWY Z DOSTAWKĄ
(łazienka, przedpokój)

Powierzchnia 25 m2. Wyposażenie: łóżka, fotel rozkładany, szafki nocne, krzesło, stolik, szafa ubraniowa, szafka na buty, szafka, bagażnik hotelowy. WiFi.

     
 

POKÓJ 3-OSOBOWY TYPU STUDIO 2+1
(pokój 2-osobowy, pokój 1-osobowy, łazienka, przedpokój)

Powierzchnia 31 m2. Wyposażenie: łóżka, szafki nocne, szafa ubraniowa, TV, stolik, krzesła, szafka na buty, szafka, bagażnik hotelowy. WiFi.

   
     
 

APARTAMENT 4-OSOBOWY
(2 pokoje 2-osobowe, 2 przedpokoje, 2 łazienki)

Powierzchnia 57 m2. Wyposażenie: 4 łóżka, 2 sofy, fotel rozkładany, szafki nocne, szafa ubraniowa, toaletka, stolik, krzesła, kredens, szafka na buty, szafka z lodówką, bagażnik hotelowy. WiFi. 

   

Otoczona lasem Willa Olimp Retro jest usytuowana w górskim kurorcie Szklarska Poręba. Obiekt oferuje bezpłatny dostęp do basenu, sauny i wanny z hydromasażem w kompleksie Olimp. 

Przestronne pokoje w obiekcie Olimp Retro zostały klasycznie urządzone w ciepłych kolorach. W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz prywatna łazienka z prysznicem. Goście mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. 

Oferujemy 32 miejsca:

  • w pokojach typu studio
  • w pokojach 2- oraz  2-osobowych z sofą;
  • w apartamentach
- Śniadanie serwowane jest w głównym budynku kompleksu Olimp, który jest oddalony od obiektu o 200 metrów. Do dyspozycji  sprzęt do grillowania. 

W centrum SPA dostępne są rozmaite zabiegi kosmetyczne, w tym zabiegi na ciało. Goście mogą zagrać w bilard, tenisa stołowego i siatkówkę lub zrelaksować się na tarasie słonecznym. 

Willa Olimp Retro znajduje się w odległości 1,5 km od centrum miasta i 2,5 km od stacji kolejowej Szklarska Poręba Górna.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jednocześnie gwarantując domową atmosferę, wygodę, bezpieczeństwo oraz miłą obsługę.

Jesteś pracownikiem resortu? Miło wspominasz wypoczynek lub szkolenie w naszym ośrodku?
Zadzwoń w celu ustalenia specjalnego rabatu: +48 75 717 20 26, +48 504 315 743
lub napisz:
OLIMP@CUL.COM.PL